UV Baskı

Parkurumuzda bulunan UV BASKI makinelerimiz ile düz yüzeye sahip tüm ürünlere full renkli baskı yapabiliyoruz. Üstelik adet sınırlaması olmaksızın, hem logolarınız hem de kişiselleştirilmiş baskılarınız artık en hızlı ve en kaliteli şekilde MİMAKİ UV Baskı makinelerimiz ile hizmetinizde. Ajanda, defter, geri dönüşümlü ürünler, kalemler, powerbankler ve usb bellekler UV Baskı kalitesiyle artık çok daha canlı.

Lazer Baskı

Tüm metal ve deri ürünlere lazer kazıma yöntemiyle yapılan bu baskı tekniğiyle hem logo, hem de kişiselleştirilmiş baskılarınız artık çok daha kalıcı. Metal kalemler, anahtarlıklar, metal usb bellekler, metal powerbankler, kartvizitlikler, ajanda ve defterlere lazer baskı yapabiliyoruz.

Ofset Baskı

Kendi bünyemizde bulunan OFSET BASKI MAKİNELERİMİZ ile defter, bloknot, karton çanta, spiralli ürünler, takvimler ve masa üstü matbaa ürünlerini ilk elden en uygun fiyata Provizyon Promosyon’da bulabilirsiniz.

Dijital Baskı

Bildiğiniz üzere ofset baskı düşük adetlerde yüksek maliyetlere ulaşmaktadır. Provizyon Promosyon olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm sunmak görevimizdir. Bu sebeple düşük adetli matbaa ve kağıt grubu siparişleriniz ve kişiselleştirilmiş baskıları Develop İneo marka dijital baskı makinelerimiz ile artık çok daha uygun fiyata sunulmaktadır. Dijital baskı tekniği ile düşük adetli duvar saati kadran baskıları, kartvizitler, düşük adetli bloknot, broşür vb. siparişleriniz en hızlı ve en kaliteli şekilde Provizyon Promosyon’da üretilmektedir.

Serigraf Baskı

Tek renk ve iki renk baskılarınız serigraf baskı yöntemiyle uygulanmaktadır. Serigraf baskı, az renkli ve adetli baskılarınız için uygun maliyetli bir çözümdür. Ajanda ve defterler, duvar saati kadranları, geri dönüşümlü ürünler, kalemler ve çakmaklar için uygulanabilen bir baskı tekniğidir.

Tampon Baskı

Tek renk ve iki renk baskılarınız için kalem, çakmak gibi küçük ürünlerde uygulanan bu baskı tekniği, aynı zamanda uygun maliyetlidir. Kalem, çakmak, usb bellek, anahtarlık vb. ürün gruplarında bu baskı tekniğini kullanıyoruz.

Gofre - Klişe (Sıcak) Baskı

Genellikle termo deri ürünler üzerine kabartma ya da içe doğru kabartma şeklinde uygulanan bu teknikle, ajanda, defter ve organizer gibi promosyon ürünlerine baskı yapmaktayız.

Transfer ve Süblimasyon Baskı

Genellikle tekstil ürünlerinde kullanılan bu baskı tekniği tişört, şapka, bez çanta gibi ürünlerde kaliteli ve hızlı üretim yapmamızı sağlıyor. Ayrıca SUBLİME KUPA BASKI MAKİNELERİMİZ ile istediğiniz adetlerde tam renkli baskılar Provizyon Promosyon bünyesinden üretilebilmektedir. Şapka, tişört, bandana, bez çanta, sublimasyon kupa, sublimasyon metal plakalar ve plaketler, kişiye özel baskılı ürünler, yastık, kupa, telefon kapakları vb. bu baskı tekniği kullanılarak üretilmektedir.

Şeker Baskı

Şeker Baskı, zemini renkli olan şapka, tshirt gibi tekstil ürünlerine tek veya çok renkli olarak sıcak baskı makinelerinde uygulanmaktadır.

Fırın Baskı

Porselen ve Seramik ürünlerinde 1-4 renk olarak, fırında ısıtılma ile yapılan bu baskıda fotoğraf veya geçişli renkler yapılamamaktadır. Renklerde ana renkler olup, birebir renkler tutmayabilir. Pantone yada cmyk baskı sistemi bulunmadığından sadece renklerin belli tonları mevcuttur.