Türk Kırlangıç Bayrağı Daha Büyük Görüntüle

Kırlangıç Türk Bayrağı

Yeni

Türk Bayrağı - Kırlangıç 

Daha Fazla Detaylar

Daha Fazla Bilgi

Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç bayrak genellikle firmaların reklam ve tanıtım amaçlı bastırdığı bayrak çeşitlerindendir. Kırlangıç flama bayrak olarak da adlandırılar. Firmalar, logolarınının basılı olduğu kırlangıç bayrak baskıları genellikle iş yerlerinde ya da fuar, açılış, seminer gibi etkinliklerde kullanmayı tercih ederler.

Kırlangıç bayrak, kullanım yerine göre çok farklı ebatlarda bastırılabilir. Bir ucunda pvc boru ve ip bulunur, böylelikle asıldığı yerde daha sağlam durabilmektedir. Genellikle suya dayanıklı saten kumaş kullanılarak baskı yapılmaktadır. Suya dayanıklı olması kırlangıç bayrakların hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmasını sağlar.

Kırlangıç bayrak bastırmak isterseniz, online matbaa hizmeti veren Bidolubaski.com üzerinden istediğiniz ürün özelliklerini ve adedi yazarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Kırlangıç bayrak fiyatları istediğiniz ürün özelliklerine ve adede göre değişkenlik gösterecektir. Fiyat teklifinizin gelmesi ardından bidolubaski.com üzerinden, tasarım dosyanızı da yükleyerek online sipariş verebilirsiniz. Bidolubaskı'nın 6 taksit ve ücretsiz kargo fırsatı ile ürünleri en kaliteli şekilde kapınızda teslim alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için Lütfen Arayınız

Provizyon Reklam ve Promosyon Hizmetleri

İrtibat : 0412 224 12 24

17 aynı kategorideki diğer ürünler: